Kelimenin Gücü!

 

Dürüstlük ilkesinden ayrılmayarak hizmet veren MoTTo, ücretlendirme politikası olarak karakter değil kelime hesaplamasını kullanmaktadır. Türkiye'de bulunan çeviri ofislerinin neredeyse tamamı müşterileriyle karakter hesaplaması üzerinden çalışmaktadır. Bu uygulama çeviri ofislerinin faydasına ancak müşterilerin zararına olan profesyonellikten uzak bir ücretlendirme uygulamasıdır. Ancak sektöre kazandırmayı hedeflediğimiz Kelime hesaplaması uygulamamızla uzun vadede kara geçtiğinizi fark edeceksiniz.

 

Bu Fiyatlandırma Sisteminin Avantajları

  • Dokümanlarınızın analizi alınarak kelime sayımı üzerinden ücret ödersiniz.
  • Sayımlara yuvarlama yapılmaz, ücret nettir ve fazladan herhangi bir ödeme talep edilemez.
  • Çevirileriniz teknolojiden yararlanarak yapılır. Çevirileriniz bir veritabanında toplanır ardından size özel bir “sözlük” oluşturulur. Böylece daha önce yaptırdığınız çevirilerinize ekstra bir ücret ödemezsiniz. 
  • Ücretsiz sözlük oluşturma, Stil kılavuzu oluşturma, Masaüstü Yayıncılık ve Son okuyucu hizmetlerinden yararlanırsınız. 
  • Bu uygulama ile hesaplamalarınızı kendiniz yapabilir ve ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilebilirsiniz. Böylece her seferinde teklif isteme zahmetinden kurtulur, zaman kazanırsınız.

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.