Albanian Translation

Translation is required for many different languages, Albanian is one of them. In addition to business agreements done with Albanian companies, there are also those who need translation services for their research materials in Albanian. As Motto Translation Services, we take extra steps to check the accuracy of the translation to meet our customer’s needs. For Albanian translation services, you should first tell us the field of translation so that our linguists can work with the terminology of that the field. If you want to learn more about these fields please keep on reading.                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Arnavutça Çeviri Hizmeti Hangi Alanlarda Yapılmaktadır?

Firmamızdan alacağınız bir çeviri hizmeti için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sonrasında istediğiniz çeviri türünü bize bildirmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olan Arnavutça Çeviri hizmetinin ne zamana kadar teslim edilmesi gerektiği de son derece önemli bir bilgidir. Böylece ekibimizin müsait olma durumuna göre size iş teslimini hangi tarihte yapabileceğimizi daha net belirtebilmekteyiz. Arnavutça çeviri hizmeti içinde Türkçe – Arnavutça ya da Arnavutça – Türkçe çeviri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yazılı çeviri türleri içinde hukuk, denizcilik, sağlık, akademik, edebi ve sanatsal çeviri gibi farklı alanlar bulunmaktadır. Ayrıca çeviri hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Kitap çevirisi, teknik çeviri gibi farklı alanlar da bizim uzmanlığımız arasında bulunmaktadır. Alt yazı ve seslendirme, yapay zekâ ve makine çevirisi, sözlü çeviri de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. 
 

Motto Çeviri İle Profesyonel Arnavutça Çeviri

Yaptırmak istediğiniz çeviri için teslim sürecine kadar 4 aşamalı bir çalışma yapmaktayız. Bu aşamalar çeviri yapıldıktan sonra ilk olarak editör kontrolünü kapsamaktadır. Sonrasında yazı kalitesini ve akıcılığını kontrol etmekteyiz. Arnavutça çeviri sürecinin bir sonraki aşaması ise anadili Arnavutça olan editörlerimiz tarafından yapılan son okuma kontrolüdür. Arkasından DTP kontrolü gelmektedir. Bu son kontrol sürecinde sayfa düzeni, tasarım gibi konular incelenmektedir. Çeviri son şeklini aldıktan sonra hatasız bir şekilde müşteriye teslim edilmektedir. Bu iş için gerçekten büyük bir ekiple çalışmakta ve en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle verdiğimiz hizmetlerin her biri ileriye dönük birer yatırım niteliği taşımaktadır.