Letonca Çeviri

Avrupa ülkelerinden biri olan Letonya, Baltık Denizi kıyısındadır. Letonya’da konuşulan resmi dil Letonca olarak bilinmektedir. Bu dilden genellikle farklı dillere çeviri hizmeti ihtiyacı gelmektedir. Letonca çeviri hizmeti İngilizce, Almanca, Rusça ve daha birçok Avrupa diline çeviri için kullanılmaktadır. Bütün dillerde olduğu gibi Letonca için de çok farklı alanlara özel çeviri hizmeti verilmektedir. Letonca çeviri hizmetleri içinde yer alanlar yazılı çeviri, sözlü çeviri, dublaj ve altyazı gibi hizmetlerdir. Masaüstü yayıncılık, lokalizasyon, makine çevirisi de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca web site çevirisi bir diğer çeviri hizmetimizdir. Bütün bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ana sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. 
 

Hatasız Bir Letonca Çeviri İçin Dikkat Ettiklerimiz

Her şeyden önce yapacağımız çevirinin hatasız bir şekilde gerçekleşmesini önemsemekteyiz. Bunun için de beraber çalıştığımız kişiler her zaman en üst seviye dil becerisine sahip kişilerdir. Hangi Letonca çeviri hizmeti verilecekse o alanda tam donanıma sahip bir çevirmenimiz rol almaktadır. Örneğin masaüstü yayıncılık için bir çeviri yapılacaksa çalışan arkadaşımızın bu sisteme hâkim olması gerekmektedir. Sistem içinde yer alan dosyaların orijinalliğini koruyarak hedef dile uyarlama yapabilmesi çalışmayı başarılı kılan en önemli faktördür. Bu nedenle çalışmayı tercih ettiğimiz kişilerin önce çok ileri seviyede dilbilgisi sonrasında ise teknoloji bilgisine sahip olması gerekmektedir. Çeviri sonrası kontrolleri yaptırmak için de çeviri dili anadil olan bir editör arkadaşımızı görevlendirmekteyiz.
 

Profesyonel Ekip Profesyonel Letonca Çeviri

Profesyonellik her alanda en iyi olmakla yapılabilecek bir şeydir. Bunun için tam donanımlı, dakik, titiz bir ekibimiz bulunmaktadır. Çevirmenlerimiz, Letonca çeviri yaptırmak isteyen müşterilerimizin zamanını, çalışmanın onlar için önemini bilerek hassas davranmaktadır. Doğru çeviri yapabilmek adına geliştirdiğimiz 4 aşamalı sistemimiz ise hataları saf dışı bırakarak kusursuz bir iş çıkarmamızı sağlamaktadır. Bu sayede ister yazılı ister sözlü olsun her çeviri türünde maksimum başarı yakalamaktayız. En az birkaç dil bilen çevirmenlerimiz bir dilden başka bir dile çeviri konusunda zorlanmadan işlerini tamamlamaktadır. Sözlük bizim sadece yardımcımızdır. Unutmayın ki bir dilin kelimelerine, cümle yapısına hâkim olmadan sadece sözlükle çeviri yapamazsınız!