Romence Çeviri

Moldova 1991 yılında bağımsız bir devlet olduğundan beri Romence devletin resmi dili olarak kullanılmaktadır. SSCB’den ayrılan ülkenin resmi dili için Romence de Moldovca da kullanılmaktadır. Ancak yaygın kullanımı Romence olarak bilinmektedir. Romence çeviri hizmeti de diğer dünya dillerinde olduğu kadar ihtiyaç duyulan bir hizmet türüdür. Bu dil için de yazılı, sözlü, masaüstü yayıncılık, lokalizasyon gibi alanlarda tercüme yapılmaktadır. Romence çeviri alanları da diğer dünya dilleri kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Yazlı ve sözlü olmasının dışında her bilim dalı ya da çalışma alanı için ayrı bir çeviri hizmeti gerekmektedir. Alabileceğiniz çeviri hizmetleri arasında akademik, tıbbi, hukuki, sanatsal gibi alanlar bulunmaktadır.

Romence Çeviri Hizmeti İçin Yapmanız Gereken

Profesyonel çeviri hizmeti veren firmamızdan hizmet almak için internet sayfamızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamızda yer alan iletişim kutusundan Romence çeviri için hangi alanda hizmet istediğinizi ve çalışmanın uzunluğu konusunda bilgi vermeniz gerekmektedir. Ayrıca isminizi ve telefon numaranızı bırakmanız durumunda müşteri temsilcisi ekip arkadaşlarımız sizi arayarak ilgili hizmet hakkında bilgi vermektedir. Bunun dışında sormak istediğiniz şeyler olursa ekip arkadaşlarımızdan her konuda bilgi alabilirsiniz. Ücret bilgisi ile ilgili de almak istediğiniz hizmete yönelik olarak değişen bir tarife uygulanmaktadır. Profesyonel bir çalışma için profesyonel ve titiz bir çalışma ekibi tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Kurumsal çalışma prensibimiz nedeniyle çevirilerimizin tamamını birkaç aşamalı kontrol sürecinden geçirerek teslim etmekteyiz.
 

Hangi Alanlarda Romence Çeviri Yapmaktayız?

Çeviri dijital ortam da düşünüldüğünde oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Peki, Romence çeviri bu alanlardan hangilerini kapsamaktadır. Aslında verilen bütün çeviri hizmetleri için Romen dilinde de hizmet verilmektedir. Bu çeviri alanları arasında yazılı ve sözlü çeviri, makine çevirisi, masaüstü yayıncılık, dublaj ve altyazı çevirisi gibi hizmetler yer almaktadır. Her alan için farklı teknikler yer almaktadır. Teknoloji temelli çeviriler için çeşitli bilgisayar programları veya yazılım programlarına hâkim olmak gerekmektedir. Bütün alanlar için her biri alanında uzman olan ekip arkadaşlarımızdan hizmet alırsınız. İstemeniz halinde sözlü çeviri hizmetlerimizi ise belirli bir süre ile kiralayabilmeniz sağlanmaktadır.